Shanghai Electric vystavuje počas 24. Svetového energetického kongresu prelomové inteligentné energetické technológie

Svetová energetická výstava, ktorá sa koná každé tri roky, je niečo ako „olympijské hry v energetike”. Ide o najväčšiu a najvplyvnejšiu energetickú udalosť na svete. Ako dôležitý hráč v čínskom...

Svetová energetická výstava, ktorá sa koná každé tri roky, je niečo ako „olympijské hry v energetike”. Ide o najväčšiu a najvplyvnejšiu energetickú udalosť na svete. Ako dôležitý hráč v čínskom energetickom priemysle predstavila spoločnosť Shanghai Electric na podujatí svoje najnovšie technológie pre inteligentné energetické riešenia spolu so sortimentom na ochranu prírody.

„Sme radi, že sa na svetovom energetickom kongrese môžeme opäť predstaviť spolu s poprednými svetovými lídrami v energetike,” povedal Zheng Jianhua, prezident spoločnosti Shanghai Electric. „Ako popredný čínsky podnik v oblasti inteligentnej energie využívame túto príležitosť demonštrovať inováciu a pokrok nášho národa vo svete a zároveň otvoriť dvere pre ďalšie možnosti medzinárodnej spolupráce v budúcnosti.”

Spoločnosť Shanghai Electric, ktorá vychádza z koncepcie „spoločne tvoriť budúcnosť”, sa zaviazala poskytovať svetu inovatívne inteligentné energetické riešenia. Koncentrovaná solárna elektráreň skupiny sa vyznačuje špičkovou technológiou na ukladanie tepla a kolektorom na výrobu čistej energie pri súčasnom znížení emisií. Spoločnosť tiež prichádza so zariadením na výrobu jadrovej energie, ktoré využíva technológiu II., III. a IV. generácie, aby zabezpečilo najkomplexnejší dodávateľský reťazec a najvýznamnejšiu kapacitu zariadení v Číne. Technológia výroby energie a pokročilé odsoľovacie systémy navyše využívajú solárnu energiu na zlepšenie energetickej účinnosti, a tak predstavujú ekologické, nákladovo efektívne integrované energetické riešenia.

Shanghai Electric tiež ponúka inteligentné, prepojené platformy, ktoré využívajú internet vecí a údaje v reálnom čase na výraznejšie úspory energie, bezpečnejšiu prevádzku a efektívnejšie riadenie. Jeho integrovaná platforma pre správu energie umožňuje klientom merať spotrebu a optimalizovať účinnosť a výkonnosť. Trojrozmerná digitálna veterná farma od tejto spoločnosti zas využíva veterné turbíny a geografické údaje, aby pomohla technikom počas celého životného cyklu projektu, od plánovania až po správu majetku cez vzdialené monitorovanie a riešenie problémov.

Účasť spoločnosti Shanghai Electric na 24. WEC nadväzuje na prebiehajúce snahy o rozšírenie prítomnosti skupiny smerom do zahraničia. V roku 2018 počet objednávok na zahraničné technické projekty prvýkrát prekročil počet domácich zákaziek. Medzi najnovšie sa radí množstvo významných projektov pozdĺž krajín Iniciatívy pásu a cesty v Európe, na Blízkom východe, v Ázii a Tichomorí.

O spoločnosti Shanghai Electric Group Co., Ltd. 

Shanghai Electric, kótovaná na burze v Šanghaji a Hong Kongu, je veľký výrobný podnik špecializujúci sa na integrované energetické zariadenia, priemyselné zariadenia a integračné služby. Od svojho debutu na burze sa na základe vlastných výnosov radí medzi troch najúspešnejších čínskych výrobcov zariadení. V roku 2017 zaradili spoločnosť Shanghai Electric medzi jednu z Top 500 globálnych výrobných spoločností a v tom istom roku sa prepracovala aj na rebríček Fortune China Top 500. Skupina sa radí medzi vrchných 100 spomedzi 250 medzinárodných dodávateľov na rebríčku ENR 2019 a hodnota jej značky dosahuje 81,276 miliardy juanov.

Sledujte spoločnosť Shanghai Electric pomocou WeChat: shanghai-electric

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/974252/Shanghai_Electric.jpg

SOURCE Shanghai Electric

Categories
Uncategorized
No Comment

Leave a Reply

*

*

RELATED BY