PureCircle i Almendra zawierają ugodę w sprawie dotyczącej patentu w USA

Osiągnięto polubowne rozstrzygnięcie sporu. SINGAPUR, 20 stycznia 2021 r. /PRNewswire/ — Spółki PureCircle i Almendra doszły do porozumienia w sporze patentowym toczącym się w Stanach Zjednoczonych, który dotyczył produktów...

Osiągnięto polubowne rozstrzygnięcie sporu.

SINGAPUR, 20 stycznia 2021 r. /PRNewswire/ — Spółki PureCircle i Almendra doszły do porozumienia w sporze patentowym toczącym się w Stanach Zjednoczonych, który dotyczył produktów Steviarome® firmy Almendra i ich wykorzystania.

PureCircle i Almendra zawarły dobrowolne porozumienie obowiązujące od 31 grudnia 2020 r. i od tego dnia wszelkie roszczenia i powództwa wzajemne zostały oddalone.

W ramach ugody Almendra podpisała umowę licencyjną z PureCicle, która umożliwia Almendrze dalszą sprzedaż dodatków smakowych Steviarome® na świecie. Wszystkie pozostałe warunki umowy są poufne.

KONTAKT:

Jackson Pillow, kierownik ds. komunikacji PureCircle
e-mail: [email protected]

tel.: +1 (630) 256 8394

Kimberly Hunter, dyrektor ds. finansowych Almendra
e-mail: [email protected] 

tel. +1 (708) 926-5403

PureCircle 

PureCircle jest czołowym producentem i liderem innowacji w dziedzinie apetycznych słodzików i substancji wzmacniającym smak i zapach ze stewii przeznaczonych na globalny rynek napojów i żywności. PureCircle łączy zaawansowane badania i rozwój z pełną integracją pionową wszystkich etapów produkcji, począwszy od gospodarstwa rolnego, prowadzących do otrzymywania świetnie smakujących, innowacyjnych dodatków do żywności ze stewii. 

Spółka współpracuje z rolnikami, którzy hodują własne odmiany stewii, oraz z firmami z branży żywności i napojów, które chcą ulepszyć skład swoich produktów niskokalorycznych, korzystając z wolnych od GMO składników na bazie roślin. 

Więcej informacji: www.purecircle.com

Almendra 

Almendra jest spółką prywatną zajmującą się wytwarzaniem naturalnych słodzików i dodatków smakowych, która wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu branży żywności i napojów na naturalne produkty o prostym składzie i dobrym smaku. 

Zgrany zespół, innowacyjność, własność intelektualna i wiedza fachowa spółki umożliwiają jej opracowywanie wiodących w branży rozwiązań i oferowanie zróżnicowanych produktów smakowych, które wychodzą naprzeciw złożonym potrzebom w zakresie smaku napojów i żywności o obniżonej zawartości cukru. 

Almendra z siedzibą w Singapurze ma zakład produkcyjny w Tajlandii i sprzedaje swoje produkty klientom na całym świecie. 

Więcej informacji o spółce Almendra: www.almendra.com

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1423029/Almendra_Logo.jpg

Related Links

https://almendra.com/solutions.html

SOURCE Almendra Pte. Ltd.

Categories
Uncategorized
No Comment

Leave a Reply

*

*

RELATED BY